Dodaj tu swój tekst nagłówka

 • +48 604 555 629
 • biuro@certyfikaty.org.pl

O Nas

Sprawdź dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszej pracy? Zadzwoń

Dodaj tu swój tekst nagłówka

termodom

sprawdź dlaczego warto wybrać termodom

Nasza firma powstała 2009 roku jako jedna z większych firm w Polsce świadcząca usługi w zakresie obliczeń energetycznych budynków.

Początkowo zajmowaliśmy się głównie świadectwami i audytami energetycznymi. Jako jedni z nielicznych wystawialiśmy pierwsze świadectwa energetyczne.
Ciągła potrzeba stosowania rozwiązań bardziej przyjaznych dla środowiska, a co za tym idzie nowe wyzwania stojące przed firmami z branży energetycznej, rozszerzyliśmy swą działalność o kolejne usługi. Obecnie opierając się na piętnastoletnim doświadczeniu wykonujemy dla klientów prywatnych i publicznych projekty oraz audyty termomodernizacyjne, bilanse cieplne, badania termowizyjne, testy szczelności, analizy ekonomiczne inwestycji, weryfikację audytów jak również audyty przedsiębiorstw.

Naszym ogromnym atutem jest traktowanie pracy kompleksowo począwszy od wykonania niezbędnej dokumentacji termomodernizacyjnej wraz z audytem, kosztorysami oraz specyfikacją po opracowanie wniosków do Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Regionalnych Programów Operacyjnych, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska jak również aplikujemy o środki Norweskie. Wiemy, że podstawą każdej firmy są ludzie ich doświadczenie, wiedza i umiejętności. Nasz zespół to bardzo dobrzy specjaliści z branży energetycznej. Posiadamy fachową wiedzę z zakresu budownictwa energetycznego co przekłada się na efekty naszej pracy projektowej.
Możemy pochwalić się wieloma udanymi wdrożeniami. Nasi kontrahenci zadowoleni są z naszych usług czego dowodem jest ciągłe wykonywanie prac dla stałych klientów.
Naszą zasadą pozostaje rzetelne wykonywanie obliczeń przynoszące konkretne oszczędności finansowe, poparte bardzo dużym doświadczeniem. 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

TERMODOM

Liczby o nas

1
lat doświadczenia
1 %
zadowolonych klientów
naszą najlepszą reklamą są zadowoleni klienci.
zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które zostały wystawione naszej firmie.

Referencje

Certyfikaty

Nasze zalety

co nas wyróżnia na tle konkurencji?

PROFESJONALIZM

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

DOŚWIADCZENIE

Masz dodatkowe pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych - zgoda obowiązkowa

Biuro TERMODOM

 • ul. Gen Maczka 151 B
  34-240 Jordanów
 • +48 18 521 11 80
 • +48 604 555 629
 • biuro@certyfikaty.org.pl

Oddział Kraków

 • ul. Topazowa 6/18
  30-798 Kraków
 • +48 12 653 2 90
 • +48 60 237 653
 • krakow@certyfikaty.org.pl