O nas

dyplom_nowy_expert_2
Szkolenie na instalatora systemów fotowoltaicznych

Nasza firma powstała 2009 roku jako jedna z większych firm w Polsce świadcząca usługi w zakresie obliczeń energetycznych budynków. Początkowo zajmowaliśmy się głównie świadectwami i audytami energetycznymi. Jako jedni z nielicznych wystawialiśmy pierwsze świadectwa energetyczne.

Ciągła potrzeba stosowania rozwiązań bardziej przyjaznych dla środowiska, a co za tym idzie nowe wyzwania stojące przed firmami z branży energetycznej, rozszerzyliśmy swą działalność o kolejne usługi.

Obecnie opierając się na ośmioletnim doświadczeniu wykonujemy dla klientów prywatnych i publicznych projekty oraz audyty termomodernizacyjne, bilanse cieplne, badania termowizyjne, testy szczelności, analizy ekonomiczne inwestycji, weryfikację audytów jak również audyty przedsiębiorstw.

Naszym ogromnym atutem jest traktowanie pracy kompleksowo począwszy od wykonania niezbędnej dokumentacji termomodernizacyjnej wraz z audytem, kosztorysami oraz specyfikacją po opracowanie wniosków do Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Regionalnych Programów Operacyjnych, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska jak również aplikujemy o środki Norweskie.
Wiemy, że podstawą każdej firmy są ludzie ich doświadczenie, wiedza i umiejętności. Nasz zespół to bardzo dobrzy specjaliści z branży energetycznej. Posiadamy fachową wiedzę z zakresu budownictwa energetycznego co przekłada się na efekty naszej pracy projektowej.


Możemy pochwalić się wieloma udanymi wdrożeniami. Nasi kontrahenci zadowoleni są z naszych usług czego dowodem jest ciągłe wykonywanie prac dla stałych klientów.


Naszą zasadą pozostaje rzetelne wykonywanie obliczeń przynoszące konkretne oszczędności finansowe, poparte bardzo dużym doświadczeniem oraz ogromną wiedzą. Z dumą możemy podkreślić, że w naszym zespole są prawdziwi „mistrzowie” tego zawodu.

Naszą najlepszą reklamą są zadowoleni klienci, których wybrane referencje przedstawiamy poniżej.

Zobacz więcej referencji

Galeria